Skuteczne ocieplanie pianką poliuretanową

Zaufaj ociepleniu metodą natryskową!

Ocieplanie dachu pianką
Brak mostków termicznych!

Fakt jest taki, że opór cieplny i materiały odbijające ciepło to tylko 18% efektywności, natomiast ponad 80% powodzenia gwarantuje SZCZELNE ocieplenie i BRAK MOSTKÓW TERMICZNYCH. To jest sposób na skuteczne docieplanie poddaszy!

Naprzeciw tym wymaganiom wychodzi technologia Skutecznego Ocieplania pianką. Jedyna, która zapewni nam 100% szczelności. Dzięki technologii natryskowej i ponad 100-krotnemu przyrostowi materiału pianka wypełni każdą, nawet najmniejszą szczelinę, nawet w najtrudniej dostępnym miejscu. Ocieplanie poddasza pianką staje się proste. Czyli uszczelniamy ciepło materiałem o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych.

Bezproblemowy przewóz pianki poliuretanowej

Zakup systemu poliuretanowego w beczkach, jest łatwy z logistycznego punktu widzenia, i pozwala na szybkie wytworzenie równej i gładkiej warstwy termoizolacyjnej bezpośrednio na miejscu inwestycji.

Na koniec, należy również zaznaczyć, że materiał odporny jest zarówno na ciepło jak i zimno. Są to tylko niektóre z pozytywnych cech, dla których warto nabyć i pianową izolację poliuretanową.