Izolacje natryskowe

Globalne zapotrzebowanie na izolacje natryskowe wzrasta z roku na rok. Stanowi to zasługę unikalnych właściwości, jakimi odznaczają się systemy wykonane za pomocą pianki natryskowej. Inwestorzy przychylnym okiem patrzą na krótszy czas wykonania oraz generowanie większych oszczędności niż przy tradycyjnych technikach ocieplania poddaszy bądź ścian. Izolacja natryskowa pozwala wyeliminować problem strat ciepła w okresie zimowym, a także chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń w okresie letnim.

Izolacje natryskowe stanowią alternatywę dla tradycyjnych technik docieplania budynków. Odpowiednio dobrany materiał pozwala na stworzenie dostosowanego do potrzeb użytkowników oraz rodzaju konstrukcji systemu otwarto-komórkowego bądź zamknięto-komórkowego. Wysoka przyczepność materiału do podłoża sprawia, że izolacja utrzymuje się na miejscu przez wiele lat bez obniżenia pierwotnych właściwości termicznych. Zastosowanie właściwego systemu pozwala uniknąć problemu pojawiającej się wilgoci oraz ekstremalnych temperatur.

inwestorzy decydujący się na izolacje natryskowe mający świadomości rosnących z roku na rok kosztów utrzymania w tym ogrzewania.